خانواده دیلن کوشمن پس از 15 سال به دنبال پسر گمشده خود می گردند & ادمونتون Globalnews.ca

15 سال از ناپدید شدن دیلن کوشمن در جنوب ادمونتون می گذرد و خانواده او هنوز در جستجوی پاسخ هستند.

مادر کوشمن، ملانی آلیکس، از موز جاو، ساسک آمده بود، به این امید که هر گونه اطلاعاتی که ممکن است به پسر گم شده اش کمک کند، بیابد.

آلیکس گفت: “چیزی که ما امیدواریم این است که هنوز بتوانیم با کسی که چیزی می داند که می تواند به نزدیک شدن به خانواده ما کمک کند، در تماس باشیم.”

به گفته بازرسان، کوشمان آخرین بار حدود ساعت 2 بامداد 20 مهر 1397 از منزلش در محدوده خیابان 104 و خیابان 33 دیده شده است.

کوشمان پس از مشاجره با هم اتاقی هایش فرار کرد. از سال 2008، جزئیات کمی در مورد ناپدید شدن کوشمان وجود دارد. پلیس گفت که سرنخ ها خشک شده و جایی برای تحقیقات بیشتر وجود ندارد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

سرویس پلیس ادمونتون در بیانیه ای گفت: «واحد افراد گمشده نشان داده است که وضعیت پرونده در انتظار اطلاعات جدید، راهنمایی ها یا پیشرفت DNA است».

این بیانیه افزود: «هنوز برای هر گونه اطلاعاتی که در وب سایت ما منتشر می شود پاداش وجود دارد.

آلیکس در تلاش بود تا اوضاع را به دست خود بگیرد، اما بدون هیچ راهنمایی، با موانعی برخورد کرد.

«ما هنوز در خانه کار می‌کردیم. تلاش برای گرفتن گواهی فوت او که تقریباً غیرممکن است زیرا وجود ندارد.”

آلیکس و دخترش تارا کوشمن در محله ای که آخرین بار روز شنبه در آنجا دیده شده بود، تابلوی گمشده را نصب کردند، امیدوارند ساکنان منطقه هر گونه جزئیات جدیدی درباره ناپدید شدن او را به خاطر بسپارند.

تارا می‌گوید: «گاهی اوقات افرادی که صحبت می‌کنند می‌توانند خاطرات مردم را برانگیزند و امیدوارم تا حدودی به پرونده دیلن روشن شود.

در حال حاضر روند

  • زمان برگشت: زمانی که ساعت تابستانی در سال 2023 در کانادا به پایان می رسد

  • نتانیاهو اسرائیل پس از حمله بی‌سابقه حماس گفت: «ما در جنگ هستیم».

آلیکس اخیراً با لطفاً مرا به خانه بیاور، یک سازمان غیرانتفاعی که افراد ناپدید شده را با عزیزانشان جمع می‌کند یا به حل موارد سرماخوردگی کمک می‌کند، درگیر شد.

«بازپرس پرونده با اعضای خانواده و هر کسی که ما در چنین پرونده ای مهم می دانیم ملاقات کرد. برت رابینسون، مدیر تحلیل پرونده، لطفاً برای من بیاورید، واقعاً مهم است که با همه صحبت کنید، اما وقتی از پایه شروع کنید.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

“زمان چیز بسیار جالبی است. خاطرات را تغییر می دهد، اما گاهی اوقات خاطراتی را نیز به ذهنشان خطور می کند که شاید فکر نمی کردند آن ها را منتقل کنند. به همین دلیل است که مصاحبه و پرسش از مردم بخش مهمی از روند ما است. و باز هم این کار طول می کشد. رابینسون گفت: در بسیاری از موارد، ادارات پلیس ساعت لازم برای انجام همه این کارها را ندارند.

این خانواده امیدوار است که کسی هر اطلاعاتی را که می تواند به آنها کمک کند تا یک قدم به یافتن کوشمان نزدیکتر شوند را به خاطر بسپارد.

«از دست دادن یکی از اعضای خانواده یا یک فرزند ویرانگر است. اما این امر باعث نشد که مراسم تشییع جنازه او یا پاسخ هایی در مورد اتفاقی که برای او رخ داده است، بسته شود. این یک شکنجه است،” آلیکس گفت.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما