دوره فوتشاب در تبریز For fun

در نهایت توانستم یک سیستم ویرایش فتوشاپ بر اساس استفاده از لایه ها برای خودم ایجاد کنم. آنها اغلب در حالی که شما دور هستید (در Artrage) روی iPad شروع می کنند، اما به لطف سیستم اسکریپت جهانی شما می توانند در اندازه های چاپی بسیار بزرگتر بدون از دست دادن کیفیت، روی دسکتاپ ارائه شوند.

این تکنیک فتوشاپ برای بسته بندی متن زندگی را ساده می کند، چه در حال ایجاد یک جلد مجله یا یک صفحه کتاب باشید. 2012 بهترین سال زندگی من به یک دلیل اصلی بود. لباسی را انتخاب کنید که شما را به بهترین شکل نشان دهد، زیرا از طریق عکس‌ها/آواتارهای آنلاین شما و همچنین زمانی که با مردم در زندگی واقعی ملاقات می‌کنید، دیده می‌شود.

دوره فتوشاپ در تبریز

همچنین، تجربه کاری خود را وارد کنید و نمایه خود را تکمیل کنید، گزینه‌های حریم خصوصی را فعال کنید که امکان تگ کردن شما را در عکس‌ها و ویدیوها غیرفعال می‌کند (به افراد اجازه می‌دهد کسانی را که شما را تگ کرده‌اند ببینند). زمانی که در این دوره بودم، به اندازه کافی خوش شانس بودم که به من پیشنهاد کار تجسم سه بعدی برای یک شرکت بازاریابی درون فروشگاهی داده شد، که چند سال بعد منجر به همکاری مداوم با آژانس تصویرسازی اپل شد.

ترس از دانش دوره فتوشاپ در تبریز

من شروع به هنرهای زیبا کردم، اما یک دوره یک ساله در محاسبات خلاق واقعاً چشمانم را به پتانسیل هنر دوره فتوشاپ در تبریز دیجیتال باز کرد. این دوره دارای بیش از 100 درس است که تقریباً تمام جنبه های نرم افزار را پوشش می دهد. این نرم‌افزار همچنین می‌تواند فریم‌های میانی را درون‌یابی (یا به‌طور خودکار ایجاد) کند، در حالی که در زمان‌های قدیم شخصی مجبور بود به‌صورت دستی برای هر فریم هنری ایجاد کند.

ابزار Artrage همچنین به من اجازه می‌دهد که ریشه‌هایم را در هنرهای زیبا غرق کنم، و اخیراً روی برخی طرح‌های روغن آلا پریما بسیار شل کار کرده‌ام که خلق آن‌ها برایم لذت‌بخش است. هنر من در یک سایت چاپ به سفارش مانند RedBubble روی یک لیوان در جایی به پایان می رسد. این تصاویر ساده و روشن نبود که با بچه ها مثل بچه ها رفتار می کرد، من هرگز واقعاً به این چیزها علاقه نداشتم. خوب، اول از همه، این کاملاً پیچیده است زیرا من در 3 مکان مختلف کار می کنم، یعنی من 3 محیط توسعه مختلف دارم (5 در واقع، من 3 کامپیوتر در خانه دارم).

6. نمایه فیس بوک: بیش از 160 میلیون نفر دارای پروفایل هستند، اما تقریباً هیچ یک از آنها به درستی خود را با استفاده از این رسانه برندسازی نکرده اند. غروب خورشید احتمالاً عکس‌گرفته‌ترین پدیده در جهان و متداول‌ترین تصویری است که مردم مهارت‌های فتوشاپ خود را روی آن تمرین می‌کنند. او سال گذشته تصویری را به صفحه اصلی ما ارائه کرد، به آزمایش بتا نسخه 4.5 بعدی کمک کرد و با استفاده از ArtRage کتابی برای کودکان منتشر کرد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما