دیزل ژنراتور چیست همراه با عکس طرز کار اجزای آن کارژن

ژنراتورها در توانهای مختلف را میتوان درون یک اتاقک ایزوله قابل حمل قرار داد. این اتاقک که نقش اصلی آن کاهش صدای ژنراتور میباشد را در اصطلاح کانوپی سایلنت یا به عبارت درست تر کانوپی سایلنسر می گویند. لذا شما با در دست داشتن آمپراژ مصرفی کل سیستم خود و تک فاز یا سه فاز بودن دستگاه های مصرفی، با تماس با کارشناسان فنی مجموعه هوبارت صنعت ظرفیت دیزل ژنراتور مناسب صنعت خود را بدست آورید. مخزن نگهدارنده باید دستگاه را به مدت 6 الی 8 ساعت روشن و فعال نگه دارد.

دیزل ژنراتور

شما می توانید از محصولات شرکت  بادوین انتظار قابلیت اطمینان ، دوام ، هزینه عالی و کیفیت اروپایی را داشته باشید  قیمت دیزل ژنراتور های بادوین نسبت به کیفیت فوق العاده ای که دارند، مناسب است.

هر دیزل ژنراتور از روی میزان کیلو وات برقی که تولید می‌کند رتبه بندی می‌شود. در زمینه کشاورزی، تراکتور، پمپ‌های آبیاری و خرمن کوبی ماشین‌آلات و تجهیزات دیگر عمدتا از موتور دیزلی استفاده می‌شود. صنعت ساخت و ساز و راه‌سازی یکی دیگر از بخش‌هایی است که به شدت وابسته به قدرت موتور دیزل است.

دیزل ژنراتور

موتور برق ها  میتوانند از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر (KVA) برای منازل، فروشگاهها، ادارات کوچک و تا۲۰۰۰KVA  یا همان ۲ MVA  قابل استفاده برای مجتمع های اداری بزرگ و کارخانه ها برق تولید کنند.

اجزای اصلی ژنراتور

معمولاً دو نوع ژنراتور دیزلی و بنزینی وجود دارد آن‌ها می‌توانند 3000 دور در دقیقه (موتورهای کوچک، تک سیلندر یا دو سیلندر) یا 1500 دور در دقیقه (موتورهای چند سیلندر) باشند. به منظور پاسخگویی به نیازهای برق در شبکه ها در نقاط مختلف ، سیستمی از خطوط برق و ژنراتورهای متصل به یکدیگر استفاده می شود.

کنترل دیزل ژنراتور امکان استفاده از دیزل ژنراتور در کاربردهای مختلف مانند کارکرد به صورت پشتیبان برق شهر ، سنکرون با ژنراتورهای دیگر و با برق شهر و …

دیزل ژنراتورها نیازمند نگهداری و سرویس دوره‌ای منظم هستند که توسط شرکت سازنده تعیین می‌شود. مهم‌ترین بخشی که نیاز به رسیدگی دارد، موتور دیزل است که هر ۲۵۰ تا ۵۰۰ ساعت  کارکرد باید سرویس شود. نگه داشتن دمای موتور در حالت تعادل  بسیار مهم است و باعث می شود موتور دستگاه بتواند با حداکثر توان به کار خود ادامه دهد.

در حالت کلی تمامی تجهیزات بالا بر روی سکو یا همان شاسی قرار می‌گیرد. همان‌طور که از نام این قسمت مشخص است، وظیفه آن تنظیم ولتاژ خروجی دیزل ژنراتور است. مکانیسم زیر برای هر یک از مولفه‌ها نقش موثری در روند تنظیم ولتاژ دارد.

یکی از سوالات اساسی که مشتریان با آن مواجه هستند قیمت دیزل ژنراتور دائم کار است. هر نوع دیزل ژنراتوری با هر نوع برند می تواند به صورت دائم کار استفاده شود. انتخاب و استعلام قیمت دیزل ژنراتور دائم کار براساس توان است و کمترین قیمت دیزل ژنراتور دائم کار برابر با 280،000،000 تومان است. شما برای استخراج بیت کوین می بایست ماینر تهیه بفرمایید، هایپر صنعت فامکو ماینر نمی فروشد.

ژنراتور برق خانگی در توان های 5 کاوا الی 250 کاوا برای تولید برق از یک واحد ساختمانی گرفته تا یک مجتمع چند صد واحدی را می توانند پوشش دهند. در استفاده از دستگاه‌های ژنراتور برق معمولا از اتاقک مخصوصی برای قرارگیری دستگاه در آن استفاده می‌شود، تا مجموع سیستم را از خطر عوامل جوی محفوظ نگاه دارد و مانع از ارتعاش صدای کارکردن موتور به محیط بیرونی شود. در صورتی که انجام عملیات کوپلینگ چه به صورت فابریک و چه بصورت سفارشی به درستی انجام نگیرد، منجر به عملکرد نادرست دستگاه ژنراتور خواهد شد. بنابراین، توجه به وجود فناوری و مجوز کوپله توسط شرکت ارائه کننده این خدمات، در بکارگیری درست و عمر کارکردی مفید ژنراتور بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

گرد و خاک و ناخالصی‌های دیگر توسط فیلتر اول و دوم گرفته می‌شوند و هوای پاک و تصفیه شده وارد موتور می‌شود. از این فیلترها (یا صافی‌ها) در برخی از موتورهای دیزل استفاده شده است. طریقه کار این فیلترها بر اساس گرفتن و غرق کردن گرد و خاک داخل روغن است.

تصور جریان الکتریسیته از سیم‌ها به همان روشی که آب در لوله‌ها جریان دارد، می‌تواند مفید باشد.

موتور دیزلی، دستگاهی است که انرژی مکانیکی به دست آمده از یک منبع خارجی را به انرژی الکتریکی قابل استفاده ، تبدیل می نماید.

در دیزل ژنراتورهای دارای تابلو برق سوییچی یا کنترل دستی، جهت روشن و خاموش کردن دیزل ژنراتور و جابجایی بار بین ژنراتور و برق شهر نیاز به یک اپراتور دارد. شرکت بادوین یک کمپانی فرانسوی-چینی می باشد که در زمینه تولید انواع موتورهای دیزلی و گازسوز جهات مصارف گوناگون فعالیت دارد. این کمپانی در سال ۱۹۱۸ در فرانسه شروع به فعالیت نموده و در سال ۲۰۰۹ میلادی توسط کمپانی ویچای (Weichai) چین خریداری شده است و مصحولات خود را بر اساس دستورالعمل ها و استانداردهای اروپایی با برند بائودین به بازار عرضه می کند.

موتور دیزل با مایع خنک کننده مقاوم‌تر از سایر موتور دیزل‌ها در بازار است. موتور ژنراتوری که با سوخت دیزل (گازوئیل) کار می‌کند، از تزریق مستقیم سوخت استفاده می‌کند. وجود برق اولین امر حیاتی برای زنده نگهداشتن تمامی این تکنولوژی‌هاست. هم اینک تمامی مراکز فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین مولد برق اضطراری را در اولویت برنامه کاری خود قرار داده‌اند.

کیفیت بالای موجود در دیزل ژنراتور های بادوین باعث شده است بسیاری از مشتریان نسبت به واردات آن اقدام نمایند.

انرژی مکانیکی تولید شده با ورود به بخش دینام به انرژی الکتریکی تبدیل می‌گردد. دینام از دیگر اجزای دیزل ژنراتور است و وظیفه آن تولید جریان الکتریکی است. پس از رسیدن انرژی مکانیکی به دینام، این انرژی به‌وسیله نیروی الکترومغناطیسی به انرژی الکتریکی تبدیل می‌شود. این عمل به کمک سیم‌پیچ آهنربایی که در دینام قرار دارد صورت می‌گیرد.

در دیزل ژنراتورها خنک کردن اجزای ولتاژ بسیار مهم است چرا که داغ شدن زیاد و طولانی مدت آن باعث خراب شدن قطعات می شود که به عملکرد دستگاه ضربه می زند. در برخی از آنها از مایع و در برخی دیگر از گاز هیدروژن برای خنک سازی استفاده می شود. موتورهای دیزلی مانند پرکینز، برای راه اندازی و تولید توان، نیاز به توان الکتریکی دارند.

نقطه ی مرگ بالا , انژکتور سوخت را به دیواره داغ ان می پاشد بقیه عملیات مانند اتاق احتراق

همان‌طور که می‌دانید از این مولد ها می‌توان برای تولید جریان برق به‌صورت موقت، دائمی و اضطراری استفاده کرد. ژنراتورهای دیزلی می‌توانند برای تولید جریان برق الکتریکی از انواع سوخت‌ها استفاده کنند.

از این فیلتر برای هوا گیری سریع و راه انداختن جریان سوخت در فیلتر و سیستم سوخت رسانی هنگام سرویس و تعویض فیلتر استفاده می شود. یا به کار انداختن این پمپ، جریان سوخت از طرف مکشی یا ورودی فیلتر کشیده شده و به داخل فیلتر و مدار سوخت رسانی پمپ می شود که باعث خالی کردن هوا یا هواگیری سریع فیلتر سایر قسمت ها می گردد. در برخی فیلتر ها که فاقد پیاله شیشه ای هستند یا بازدید پیاله آب گیر فیلتر به آسانی ممکن نیست، از یک سنسور الکتریکی هشدار دهنده وجود آب در پیاله فیلتر و سیستم سوخت رسانی استفاده می شود. سنسور یا حسگر وجود آب، از طریق جریان الکتریکی باتری کار می کند و در پایین پیاله جمع آوری آب فیلتر نصب می شود.

انرژی مکانیکی دوار که توسط موتور دیزل تامین می­‌شود، برای چرخاندن روتور اصلی دینام به کار می‌رود. این روتور دارای میدان مغناطیسی است که جریان AC را در استاتور اصلی ایجاد می­‌نماید. سیستم تحریک در دینام، جریان را به روتور اصلی می‌­دهد و از آن برای کنترل میدان معناطیسی و در نتیجه ولتاژ استاتور اصلی استفاده می‌شود.

تعیین پارامتر مکان نصب محصول، اولین و مهم‌ترین اقدام در نصب دیزل ژنراتور است. چنانچه یک ژنراتور زیر بار کمتر از ۳۰ درصد برود می‌تواند انباشت خیس ایجاد کند. در واقع انباشت رطوبت از نوعی روغن سیاه است که می‌تواند از اتصالات اگزوز نشت کند، زیرا موتور به حداقل فشار و دمای عملکرد خود نرسیده است.

  • در صورتی که شما تأمین برق اضطراری توسط دیزل ژنراتورها را تجربه کرده باشید، با مشکل تأمین سوخت مواجه می شوید.
  • در صورت مشاهده هر گونه خرابی در دستگاه می تواند تشخیص دهد که آن قطعه ای که عامل ایجاد کننده خرابیست قابلیت تعویض دارد یا خیر.
  • با این وجود دیزل ژنراتور ولوو پنتا توانسته مشتری خود را پیدا کند و امروزه از برندهای معروف دیزل ژنراتور به حساب می‌آید.
  • کامینز نام یکی دیگر از شرکت های بسیار معتبر است که در آمریکا واقع شده و علاوه بر محصولاتی از قبیل سوخت رسان انژکتور، فیلتراسیون، سامانه های کنترل قدرت و… دیزل ژنراتور هم تولید می کند.
  • زمانی که می خواهید به بررسی قیمت دیزل ژنراتور بپردازید باید با انواع مدل های آن نیز آشنایی پیدا کنید.
  • دیزل ژنراتور ها دود سمی تولید می کنند و می توانند به راحتی موجب آتش سوزی بشوند به همین منظور مطمئن شوید که محفظه ها را از محل کار، محل کمپینگ یا ساختمان خود دور نگه دارید.

توصیه شده  دهانه هوای ورودی (پنجره های ورودی به داخل اتاق) معمولاً 25-50٪ بیشتر از این کانال باشد. تعمیر و نگهداری دقیق سیستم خنک کننده برای عملکرد مطمئن مورد نیاز است. شیلنگ های خنک کننده ، سطح مایع خنک کننده ، عملکرد واترپمپ و محافظت در برابر ضد یخ باید با دقت بررسی شود. می توان از آنها برای تهیه طیف وسیعی از برنامه ها مانند مدارس ، بیمارستان ها ، کارخانه ها و خانه ها استفاده کرد.

دلیل این نام به خاطر آن است که در هنگامی که برق شهری ندارید و یا در دسترس نیست برای شما عمل تولید برق را انجام می‌دهد. اما اگر از دیدگاه فنی، دیزل زنراتور وسیله ای است که از دو قسمت اصلی یعنی موتور دیزلی و آلترناتور (ژنراتور) تشکیل شده است و بوسیله آن می‌توان با سوخت دیزل یا همان گازوئیل در مقیاس‌های متفاوت برق تولید کرد.

کلید هدایتگر (گاورنر) هم به موتور اجازه می دهد در صورت افزایش مصرف با بالابردن سرعت الکتریسیته مورد نیاز را تامین کند، تا در صورت افزایش یا کاهش ناگهانی در مصرف کنندگان میزان تولید برق را کنترل کند. در موتور دیزلی دریچه ای تعبیه شده که سوخت را کنترل کرده و سرعت موتور دیزلی را تحت کنترل در می آورد. گرم شدن باتری با بخاری که الکترولیت اسید سرب باتری را حفظ می کند انجام می شود. در شرایط آب و هوایی سرد ، این امر باعث افزایش قابل توجه جریان میل لنگ موتور می شود.

در صورت نیاز به توان بیشتر ژنراتورهای بیشتری در مدار قرار می‌گیرند و با کاهش توان مورد نیاز، ژنراتورهای اضافی خاموش می‌شوند.

سیستم خنک کننده و پمپ آب باید بعد از هر ۶۰۰ ساعت و فیلتر هوایی پس از هر ۲۴۰۰ ساعت کارِ دیزل ژنراتور تمیز گردد. فضای استاندارد حداقل ۳ فوت از هر سمت ژنراتور گازوئیلی است، با در نظر گرفتن جریان آزاد هوا. دیزل ژنراتور دستگاهی است که انرژی مکانیکی ورودی از یک منبع خارجی را به انرژی الکتریکی قابل استفاده تبدیل می‌نماید.

در رابطه با سوخت دیزل ژنراتور چیست؟ برای اینکه بدانیم یک ژنراتور الکتریکی از چه نوع سوختی استفاده می‌کند، ابتدا باید نوع ژنراتوری که قرار است استفاده کنیم را در نظر بگیریم. به یاد داشته باشید که در بازار ژنراتورهای بنزینی یا انواع دیزل ژنراتور وجود دارد. این به طور کلی شک و تردیدهای زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کند، اما مشکلی نخواهد بود.

در این اتاق ها هوا با چرخش زیاد که از طریق مجراهای مارپیچی و یا سوپاپ های لبه دار می گذرد

در برخی موارد این دیزل ژنراتور ها تحت مالکیت و کنترل شبکه برق سراسری یا بالاسری عمل می کنند.

سایر قسمت‌های سیستم سوخت شامل لوله‌کشی برای رساندن سوخت به موتور، پمپ، فیلتر و لوله یا شیر تهویه مخزن سوخت است که از فشار بیش از حد یا خلاء داخل مخزن جلوگیری می‌کند. همچنین یک اتصال سرریز وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که در صورت پر شدن مخزن، سوخت روی سطح موتور یا آلترناتور پاشیده نمی‌شود. میزان مصرف سوخت توسط دیزل ژنراتورها همیشه حائز اهمیت است و مشتریان به دنبال محصولاتی هستند که با کم ترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته باشند. مصرف سوختی که برای هر دستگاه دیزل ژنراتور معین می گردد بر اساس مقدار ماده سوختی است که در مدت یک ساعت مصرف نموده.

اول اینکه هزینه طراحی مونتاژ و راه اندازی دیزل برق چقدر میشه؟ دوم اینکه تمام لوازمات رو شما تهیه کنین چقدر میشه و کلیه لوازمات رو ما بدیم دستمزد چقدر میگیرین؟ برای ما راه اندازی کنین تحویل بدین. سلام، قیمت دیزل ژنراتو 750 کاوا رو می خواستم اگر موجود دارید اطلاع بدید. سلام جناب مهندسی عزیز، استفاده از ژنراتور 40 کاوا برای شما مناسب می باشد.

این عمل پمپ کمکی به سریع روشن شدن موتور و کاهش آلاینده‌های خروجی کمک می‌کند.

با این وجود تلاش کرده ایم تا لیست قیمت‌ تقریبی انواع دیزل ژنراتورهای سه فاز موجود در شرکت “آبیاران” را در اختیار شما قرار دهیم.

هم اینک تمامی مراکز فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین مولد برق اضطراری را در اولویت برنامه کاری خود قرار داده اند. وجود دیزل ژنراتور از نوع تامین برق اضطراری در این بخش کمک های بسیار حیاتی را انجام داده است.

به این شکل می توانید در صورت وجود هر گونه مشکل به سرعت آن را شناسایی کرده و برای رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید.

علاوه بر دیزل ژنراتور، ما دیزل هایی بنزینی را در بازار خرید و فروش داریم که با سوخت بنزین کار کرده و به طور دائم نیاز به سوخت گیری دارند. خب همانطور که می دانید، بنزین قابلیت احتراق و اشتعال دارد و می تواند در صورت عدم رعایت نکات ایمنی خطر ساز شود. اما دیزل ژنراتور از نظر ایمنی در رتبه بهتری قرار می گیرد و نیاز به سوخت گیری کمتری دارد.

هنگامی که سرور ها و سیستم های ارتباطاتی از دست بروند، کسب و کار متوقف می شود، داده ها از دست رفته و سیستم های حسابداری متوقف می شود. کارمندان و کارگران بیکار همگی به یک کابوس برای یک کسب و کار تبدیل می شوند. این موارد منجر به پررنگ تر شدن نقش دیزل ژنراتور ها در صنعت فناوری اطلاعات گشته است.

پس حتما برای محاسبه توان به دو یا سه کارشناس مراجعه کنید تا توان مورد نیاز برای شما کاملا دقیق مشخص شود. دیزل ژنراتور ها  ابعاد مختلفی دارند که این ابعاد توسط توان ظاهری آن ها مشخص می شود.

هیتر به صورت مداوم کار می کند و همین مسئله می تواند موجب خرابی آن شود. هیترها در فصول گرم سال، نقش تثبیت کننده دما را برای سیستم خنک کننده دیزل ژنراتور ایفا کرده و در فصل سرد نیز برای استارت زدن و روشن شدن دیزل مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین در صورت خرابی هیتر، دیزل ژنراتور نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

دیزل ژنراتور

در بخش دیگر، بازرسی تعمیر و نگهداری کلاس C (هر 1500 ساعت یا 1 سال)، متوسط (هر 6000 ساعت یا یک سال و نیم) و تعمیرات اساسی (هر ساعت یا بیشتر) قرار می­‌گیرد. کاربرد اصلی صفحه نخستها تولید برق در مواقع اضطراری، بحران های بلایای طبیعی و به عنوان یک نیروگاه‌های موقتی است. این دستگاه‌ها برای تأمین برق در مکان‌هایی که به دلیل شرایط خاص (مانند بحران قطع برق یا محدودیت‌های مصرف برق) نیاز به تأمین برق مجزا از شبکه دارند، استفاده می‌شوند.

یکی از دلایل انتخاب بیشتر ژنراتورهای دیزل تعداد بیشتر تامین‌کننده‌های قطعات آن، عدم نیاز به دانش و تجربه زیاد و همچنین حمل و نقل و راه اندازی ساده‌تر آن است. کشتی‌ها و بسیاری از وسایل نقلیه بزرگ زمینی مانند قطارها نیز از ژنراتورهای دیزلی نه فقط برای تامین برق روشنایی بلکه برای تامین نیروی محرکه مورد نیاز خود استفاده می‌کنند. کنترلرها از قسمتهای مختلفی تشکیل می شوند که هر قسمت به گونه ای طراحی شده است تا انطباق مناسبی را با تجهیز تحت کنترل داشته باشد و بتواند به نحو مطلوبی با کاربر و تجهیزات جانبی ارتباط برقرار نماید. در ادامه قسمتهای مختلف کنترلرهای دیزل ژنراتور و مفاهیم مشترک بین آنها ذکر شده است.

بازرسی تمام قسمت‌ها بصورت تک تک برای اطمینان از با کیفیت بودن ژنراتور ضروری است. تمیز نگه‌داشتن ژنراتور مانند جلوگیری از هر نوع نشتی یا خرابی الزامی است.

انتخاب فوندانسیون بایستی با توجه به وزن دستگاه و دمای آن انجام گردد تا بهترین نتیجه حاصل شود. بهتر است بعد از قرار دادن بتن بر روی فونداسیون برای مدت زمان حدود ۲ هفته منتظر بمانید تا مواد بتنی کاملا خشک شوند و سپس دیزل ژنراتور را بر روی آن قرار دهید. دیزل ژنراتور های 80 تا 200 کاوا، برای جایگزینی نیروی برق مورد نیاز در هنگام قطعی شبکه در واحدهای صنفی و دفاتر کاری و اداری، بهترین گزینه محسوب می شوند. این رنج از توان دستگاه، برای تامین برق اضطراری 3 فاز مجتمع های مسکونی با تعداد واحد بالا و برخی مصارف کشاورزی و مرغداری‌ها نیز پاسخگو است.

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور خانگی که به اصطلاح دیزل ژنراتور کوچک نیز نامیده می شود و همچنین قدرت توان آنها حداکثر تا 32 کیلووات بوده، گفته می شود.

مراکز و صنایع زیادی وجود دارند که به طور دائم نیازمند جریان برق هستند و در صورت قطع برق می تواند خسارت های زیادی وارد کند. از نمونه های این نوع مراکز می توان به بیمارستان ها،مکان های عمومی، فرودگاه ها، برج های مسکونی، ساختمان های تجاری و فروشگاه ها اشاره کرد. برای حفظ و افزایش عمر دیزل ژنراتور و همچنین استفاده ایمن از آن، نگهداری و تعمیرات دوره‌ای باید انجام شود.

جالب است بدانید تعداد نمایندگی های این شرکت در جهان بسیار زیاد است و حتی به ۶۰۰۰ عدد می رسد.

با شناسایی مصرف کنندگان ژنراتور و مقدار توان مصرفی که هرکدام از آن ها نیاز دارند می توانید تا حدودی، توان موردنیاز خود را اندازه گیری کنید. میزان توان موتور و اندازه قدرت آن رابطه مستقیمی با حداکثر توان خروجی ژنراتور دارد و باید در هنگام کوپله دیزل ژنراتور به تناسب توان موتور و ژنراتور توجه شود.

در این مقاله قصد داریم همه چیز درباره دیزل ژنراتور را باهم بررسی کنیم. دیزل ژنراتور تنها ژنراتوری نیست که می تواند به عنوان منبع برق اضطراری در زمان قطعی برق و یا برای تولید برق در مناطقی که به شبکه برق متصل نیستند؛ مورد استفاده قرار گیرد.

دیزل ژنراتورهای سیار و قابل حمل بیشتر در عملیات غیر ساکن و پروژه های بین شهری کاربرد دارند.

در واقع شاسی محل قرار گیری کل  تجهیزات لازم برای تولید یک دیزل ژنراتور است. موتور دیزل موتوری است که بصورت احتراق داخلی کار میکند ، یعنی با فشرده سازی هوا در سیلندر ها احتراق انجام میشود و موتور شروع به کار میکند . مهم ترین دلیل برای محاسبه دقیق دیزل ژنراتور این است که اگر دیزل ژنراتور را حتی کمی کوچک انتخاب کنید اصلا به درد نخواهد خورد.

تمامی بیمارستان‌های دولتی و خصوصی به یک یا چند مولد برق تجهیز شده‌اند تا در مواقع اضطراری و وقوع حوادث غیرمترقبه مثل سیل یا زلزله بتوانند برق مورد نیاز را تامین کرده و به بیماران خدمت رسانی کنند. همانطور که گفته شد، سوخت دیزل جهت تأمین برق مورد نیاز، بوسیله ژنراتورها به انرژی الکتریسیته تبدیل می شود.

از انرژی مکانیکی چرخشی که توسط موتور دیزل ژنراتور تهیه می شود، برای چرخش روتور اصلی دینام استفاده می شود. این روتور دارای یک میدان مغناطیسی است که جریان متناوب را در استاتور اصلی تولید می کند. سیستم تحریک در دینام جریان را به روتور اصلی تأمین می کند، که برای کنترل میدان مغناطیسی و از این رو ولتاژ از استاتور اصلی آن را تغییر می دهد.

دستگاه هایی که پیدا کردن قطعات یدکی آن ها و لوازم مورد نیاز برای تعمیر شان به راحتی انجام می شود از جمله گزینه ‌های پر طرفدار محسوب می شوند. سلام، به درستی متوجه هدف حضرتعالی نشدیم لذا همکاران واحد نصب و راه اندازی با شما تماس خواهند گرفت. سلام، ببخشید می خواستم بدونم شما ژنراتور برق دیزل دارید؟ قیمتهاشون رو می شه لطف کنید؟ یک ژنراتوری می خوام که برق چند خونه رو جواب بده. با سلام و احترام، لطفا اگر دیزل ژنراتور با رنج 700 کاوا دارید قیمت بفرمایید.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما