کهنه سربازان به عنوان Frontenacs Colts 4 2 & Kingston Globalnews.ca

اندازه فونت مقاله را کاهش دهید

اندازه فونت مقاله را افزایش دهید

Kingston Frontenacs در دو دوره اول فوق‌العاده خوب بازی کرد و توانست دوره سوم متزلزل را پشت سر بگذارد و جمعه شب در Leon Center به پیروزی 4-2 بر Barrie Colts دست یابد.

این هسته کهنه سرباز فروتناکس در خط حمله پیشرو بود و کریس تیبودو، پل لودوینسکی و اتان میدما برگه امتیازات را در مقابل کلت ها پیدا کردند.

Frontenacs یک بازی منظم در برابر Barrie انجام داد و فقط یک بار در تمام بازی در محوطه جریمه بود. بری نیز با بازی خود انتخابی بود و تنها دو پنالتی را در باخت دریافت کرد، اما یکی از این پنالتی ها منجر به تساوی اتان میدما شد. گل پیروزی، پنجمین گل او در این فصل بود.

بری تقریباً دو دقیقه پس از شروع بازی، دروازه را باز کرد، زمانی که ژاکوب فراسکا از سمت چپ برید و با ضربه ای توپ از میسون واکاری گذشت و نتیجه را 1-0 کرد.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

کینگستون چند دقیقه بعد زمانی که اتان میدما و کریس تیبودو با برتری دو بر یک از خط آبی عبور کردند، پاسخ داد و میدما با پاس ضربدری به تیبودو رسید تا بازی را پس از یک لی آپ به تساوی 1 برساند.

پس از اینکه گل یعقوب باتاگلیا برای ریباند برگشت داده شد، فروتناک ها دو دقیقه بعد از بازی پیش افتادند، زیرا پل لودوینسکی با ضربه سر بازی را جلوی دروازه زد و نتیجه را 2-1 کرد. به اولین استراحت

در حال حاضر روند

  • بازار کار کانادا در حال “نرم شدن” است. این چه معنایی می تواند برای نرخ بهره داشته باشد

  • اریک برایدن، ستاره «جوان و بی‌قرار» در ایر کانادا «غمگین» می‌خوابد.

شوت‌های 21-7 به نفع فروتناکس پس از کوارتر اول بود.

کینگستون در 13:47 ثانیه برتری خود را افزایش داد، زمانی که اتان میدما، مهاجم، سام هیلبراند را با یک شوت مچ پشت سر گذاشت تا فروتنکس 3-1 جلو بیفتد.

دقایقی بعد زمانی که زک ویگل یک ضربه نقطه‌ای را از روی دروازه دفع کرد و نتیجه را 3-2 به سود کینگستون کرد، بری این برتری را قطع کرد.

Frontenacs پس از دو دوره در ضربات 30-17 برتری داشتند.

تا ساعت 19:01 دقیقه سوم پس از اینکه کوئینتون برنز با نشانگر آزاد کوئینتون برنز آن را برای کینگستون مهر و موم کرد، در حالی که آنها برای پیروزی 4-2 معلق ماندند، هیچ گلی بدست نمی آمد.

کینگستون با نتیجه 37 بر 34 کلتس را شکست داد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما