10 بخش کلیدی در خودارضایی

میمونیدس اظهار داشت که تناخ صریحاً خودارضایی را ممنوع نمی کند. خودارضایی مجازی داغ‌ترین روند در مدل‌سازی وب‌کم بزرگسالان است که می‌تواند سرگرمی‌های عجیب و غریب و غیرعادی بزرگسالان را برای هر کسی که به اتاق چت جنسی زنده شما می‌پیوندد، فراهم کند. از خدا بخواهید که شما را به سمت کسی هدایت کند که بتوانید با او پاسخگو باشید و وفادار باشد تا با شما و برای شما دعا کند. 560-636) هرمافرودیت را به صورت خیالی توصیف می کند که "سینه راست مرد و سمت چپ زن دارد و بعد از مقاربت به نوبه خود هم می تواند پدر و مادر کند و هم بچه دار می شود". دین رومی تمایلات جنسی را به عنوان جنبه ای از رفاه برای دولت ترویج می کرد و افراد ممکن بود برای بهبود زندگی وابسته به عشق شهوانی یا سلامت باروری خود به اعمال مذهبی خصوصی یا "جادو" روی آورند.

جامعه روم پدرسالار بود (رجوع کنید به paterfamilias)، و مردانگی بر توانایی اداره خود و دیگران با موقعیت پایین‌تر، نه تنها در جنگ و سیاست، بلکه در روابط جنسی مبتنی بود. هنرهای تجسمی توسط افراد دارای موقعیت اجتماعی پایین‌تر و از طیف قومیتی بیشتر خلق شد، اما مطابق با ذائقه و تمایلات افراد ثروتمند، از جمله در دوره امپراتوری، بردگان سابق طراحی شد. میشل فوکو، نظریه‌پرداز جنسیت اواسط قرن بیستم، سکس را در سراسر جهان یونانی-رومی تحت کنترل خودداری و هنر مدیریت لذت جنسی می‌دانست.

احراز هویت هنری ریچارد پولسکی دایره المعارف بریتانیکا. جلد 27 (ویرایش یازدهم). جلد 57. آمستردام. pp. UNAIDS, فواید ترک خود ارضايي بر چهره WHO (دسامبر 2007). "به روز رسانی اپیدمی ایدز 2007" (PDF). گیلبرت ام تی، رامبو ای، ولاسیوک جی، اسپیرا تی جی، پیچنیک ای ای، ووروبی ام (نوامبر 2007). "ظهور HIV/AIDS در قاره آمریکا و فراتر از آن". نوامبر 2016). "مداخلات مبتنی بر مدرسه برای پیشگیری از HIV، عفونت های مقاربتی و بارداری در نوجوانان". شریک درمانی تسریع شده در مدیریت بیماری های مقاربتی (2 فوریه 2006) بایگانی شده در 2 نوامبر 2009 در Wayback Machine ایالات متحده

PLOS نادیده گرفته شده از بیماری های استوایی. سانسورها – مقامات دولتی که رتبه اجتماعی افراد را تعیین می کردند – این قدرت را داشتند که شهروندان را به دلیل آزار جنسی از نظم سناتوری یا سوارکاری خارج کنند و در مواردی چنین می کردند. قوانین شرارت کثیف کسانی را که حیا خود را به شهوات دیگران تنبیه می کنند مجازات می کند، اما آنها را به گردن کسانی که به زور مجبور به حماقت می شوند نمی اندازند، زیرا علاوه بر این، کاملاً به درستی تصمیم گرفته شده است که آبروی آنها آسیبی نبیند و که منعی از ازدواج با دیگران ندارند.

در حالی که هیچ قانونی در مورد اینکه چه نوع خودارضایی بهتر یا بدتر است وجود ندارد، به طور کلی، اشکال شدیدتر خودارضایی با مشکلات نعوظ مرتبط است. همچنین موقعیت‌هایی وجود دارد که از این اصطلاحات برای اشاره به روابطی استفاده می‌شود که در آن فرد کوچک‌تر بالغ در سن قانونی است، اما در مقایسه با شریک بزرگ‌ترش خیلی جوان تلقی می‌شود، یا شریک بزرگ‌تر موقعیتی را بر آنها اشغال می‌کند. چیزی که یک شخص دوست دارد نیز می تواند از روز به روز، ماه به ماه و سال به سال متفاوت باشد. واتسون با مفهوم رفتارگرایی خود بر رفتار بیرونی افراد و واکنش های آنها در موقعیت های معین تاکید کرد تا وضعیت درونی و ذهنی آن افراد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ترک خود ارضايي لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما