8 روش‌های ساده ای که متخصصان برای تبلیغ خرید بک لینک استفاده می‌کنند

طبق نیاز مشتری ساخت بک لینک ها طی یک الی دو ماه انجام می شود. خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . این موضوع تأثیر بسزایی در تعیین رتبه بندی های صفحات در موتور جستجوی گوگل دارد و شما می توانید با به کار بردن انکرتکست هایی مناسب در این رتبه بندی به رده های بالایی دست پیدا کنید. معمولاً صفحاتی که بیشترین بک لینک را دریافت کرده اند نزد گوگل دارای اعتبار بیشتری نیز هستند و اگر شما چنین صفحات قوی در سایت تان دارید بهتر است لینک سایر صفحات را که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند در این صفحات پربازدید قرار دهید تا مطالب و محتوای آن ها نیز بیشتر از پیش دیده شود.

یعنی شما در کنار وب سایت اصلیتان، یک وبلاگ ایجاد نمایید و محتوای قوی در آن قرار دهید و از مطالب ایجاد شده به وبسایت خود لینک دهید. بسیاری از دوستان از این مدل لینک ها از سرویس های وبلاگ دهی برای سایت خود لینک می گیرند که کار بسیار اشتباهی است. ارسال تصاویر یکی دیگر از تکنیکهای مهم سئو خارجی است که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد. درست است که هر لینک خارجی یک رای محسوب میشود اما فقط تعدادی از آنها از نظر الگوریتمهای گوگل ارزشمند و معتبرند. از استفاده بیش از حد انکر تکست ها خودداری نمایید، چرا که این گونه فعالیت ها برای موتورهای جستجو شک برانگیز است و شما را به دردسر خواهد انداخت. امروز، این مورد دیگر به سادگی گذشته نیست. در سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک افزونه لینک سازی خودکار وجود دارد که کاربران با استفاده از آن می توانند کلمه کلیدی را معرفی کنند، سپس به محض استفاده از کلمه کلیدی، آن کلمه به لندینگ پیج مورد نظر لینک داده می شود. توجه داشته باشید که با زیاده روی در این کار به ارزش سایت خود لطمه نزنید.

This artic le h᠎as ​be​en wri​tten by GS​A  Content ​Ge​ne rator DEMO.

محتوای بسیاری از سایتها توسط کاربران تولید میشود و در مقابل این اجازه به تولیدکنندههای محتوا داده میشود که لینک سایت خود را در پایان هر مطلب قرار بدهند. در ادامه ی مطلب تعدادی از روش های متداول لینک بیلدینگ را که همچنان دارای ارزش و اعتبار می باشند شرح خواهیم داد. فعالیت در سایت های پرسش و پاسخ نیز مشابه ارسال پست در انجمن هاست با این تفاوت که در این روش شما می توانید مستقیما با افرادی که به دنبال حل مسئله و دریافت پاسخ سوال خود هستند، ارتباط برقرار کنید. سئو طلوع بعد از اتمام لینکسازی سایت شما، تمامی لینک های ایجاد شده را در فایل اکسل به خود شما تحویل می دهد تا خودتان نیز بک لینک های ایجاد شده رو مشاهده کنید. مثلا ۱۰۰ تا ب لینک وبلاگی رو ۵۰ تومن میفروشن. اما اگر بخوایم موضوع اهمیت لینک رو واقع گرایانه بررسی کنیم، باید گفت درسته که الان مثل 20 سال یا 10 سال قبل لینک اهمیت نداره، اما واقعا اون قدر هم بی اهمیت نیست.

بنابراین کماکان ارزش و کارایی روشهای قبل به مراتب بسیار بیشتر از کامنت گذاری در سایت های دیگر است. اگر که هدف شما از کامنت گذاشتن فقط تبلیغ و گرفتن بک لینک باشد احتمال این که کامنتتان حذف شود زیاد است. اگر وبسایت دیگری به سایت شما لینک بدهد، این برای سایت شما یک لینک خارجی محسوب میشود. یکی از بهترین محتواها که احتمال دریافت لینک خارجی را افزایش میدهد استفاده از محتواهای آموزشی است. اگر متوجه شدید که سایتی ناشناخته و یا ناخواسته در این لیست وجود دارد ، بهتر است که آن را حذف کنید. اگر میخواهید از این طریق برای لینک سازی استفاده کنید باید به شما بگوییم که تولید محتوای ارزشمند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. xseo.ir خرید لینک سازی خارجی های زمینه ای یا contextual به لینکی گفته می شود که درون یک محتوا و در یک تگ قرار گرفته و مطابق انکرتکستی استفاده می شود. لینک هایی که در قسمت منو یا در پایین هر صفحه ای قرار میگیرد میتواند جزو این دسته از لینک ها به شمار رود.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما