9 کاری که برای موفقیت در قانون جذب باید انجام دهید

این مفهوم ساده است و هیچ چیز پیچیده ای در مورد فرآیند ثبت نام وجود ندارد. قانون جذب این مفهوم است که افکار ما واقعیت ما را ایجاد می کنند. در سال‌های اخیر، پدیده فوق به "قانون جذب" معروف شده است که بیان می‌کند چگونه چیزهایی که شما تجربه کرده‌اید از برنامه‌ریزی ناخودآگاه شما سرچشمه می‌گیرد و ارتعاشی در بدن شما ایجاد می‌کند که به طور طبیعی آنچه را که دوست دارید جذب می‌کند. در طول 100 سال گذشته، فیزیکدانان می توانند ببینند که مردم در یک میدان انرژی عظیم زندگی می کنند و درک می کنند که همه چیز از انرژی تشکیل شده است.

Law Of Attraction

سپس میدان فقط از آن بارهای مغناطیسی (ریاضی) که در وجوه انتهایی آهنربا پخش شده اند، پدیدار می شود. زیرا اگر آهنربا در یک میدان مغناطیسی یکنواخت قرار گیرد، هر دو قطب نیروی مغناطیسی یکسانی را احساس خواهند کرد، اما در جهت مخالف، زیرا بار مغناطیسی مخالف دارند. در این مقاله به توضیح اینکه چگونه هر کسی می‌تواند در فرصت‌های هیجان‌انگیز کسب‌وکار خانگی در توسعه شخصی سودهای زیادی به دست آورد، کمک خواهم کرد. چیزی که باید از خود بپرسید این است که آیا می خواهید از راحتی خانه خود درآمد پایداری داشته باشید که کسب و کار خود را رشد دهید؟ از آنجایی که یک مادر با دو فرزند در خانه بودم، فکر کردم که آن را امتحان کنم.

باور تثبیت شده به عنوان یک فکر شروع می شود.

اما، بعد از اینکه دیدم همه رهبران صنعت خودسازی از فیلم‌های ذهنی حمایت می‌کنند، آهنگم را تغییر دادم و تصمیم گرفتم حداقل آن را امتحان کنم. در حالی که خیلی بیشتر از این وجود دارد، جریان پنهان اصلی این است که الگوهای فکری منفی تولید شده توسط ذهن شما، رویدادها و/یا افراد منفی را وارد زندگی شما می کند. باور تثبیت شده به عنوان یک فکر شروع می شود. یک فکر به خودی خود بی فایده است مگر اینکه با تمرکز تقویت شود. آنچه ما جذب می کنیم بستگی به این دارد که کجا و چگونه توجه خود را متمرکز کنیم، اما باید باور داشته باشیم که قبلاً مال ما بوده یا به زودی خواهد بود. شما باید از درون به بیرون روی خودتان کار کنید تا سرنوشتتان را تعیین کنید، اما قبل از اینکه تصمیم بگیرید که دوست دارید چه کسی باشید، باید ایده خوبی از اینکه چه کسی هستید داشته باشید. وقتی به رفاه فکر می‌کنید و به ساختن این تصویر از ثروت در صفحه ذهن خود ادامه می‌دهید، مغز شما ارتعاشات قدرتمندی را ارسال می‌کند تا ارتعاشاتی مانند طبیعت به سمت شما کشیده شود و قانون جذب را در زندگی شما ایجاد کنید.

مراقب کلاهبرداری Law Of Attraction باشید

بنابراین اگر می‌خواهید به فردی تبدیل شوید که می‌تواند به راحتی سلامتی، ثروت و موفقیت‌های بهتری را در زندگی روزمره خود جذب کند، اولین وظیفه شما این است که از قدرت ضمیر ناخودآگاه برای بازسازی خود برای موفقیت‌ها استفاده کنید. برخی از جملات تاکیدی روزانه را به روال خود اضافه کنید – آنها سریع تکرار می شوند و به طور قابل توجهی هیچ زمانی را نمی گیرند. همانطور که در بالا ذکر شد، اکثر تمرین‌کنندگان قانون جذب از جملات تاکیدی روزانه برای جایگزینی باورهای محدودکننده قدیمی استفاده می‌کنند. آیا واقعاً می توانید با استفاده از قانون جذب ثروتمند شوید؟

قانون جذب یک فلسفه قدرتمند است که بیان می کند هر فکری را که تجسم می کنید، آنها را جذب و دریافت می کنید. قانون جذب اینگونه عمل می کند. قانون جذب آپا ایتو؟ مواردی وجود دارد که گفته می شود افراد این قانون را اجرا کرده و شکست خورده اند. محتوای توسعه شخصی بسیار زیادی وجود دارد، و این چیز خوبی است، اما شما مجبور نیستید تک تک برنامه‌های روتین را در آنجا انجام دهید تا آنچه را که می‌خواهید آشکار کنید! آنها همیشه به ترتیب خاصی اتفاق نمی‌افتند. بنابراین، شما باید ارتعاش خود را روی یک فرکانس مثبت تنظیم کنید تا انرژی مثبت را به خود جذب کنید.

علاوه بر این، آنها شما را از طریق تقریباً تمام کارهایی که باید انجام دهید راهنمایی می کنند. هنگامی که در مورد آن هیجان زده و مشتاق هستید، متعهد خواهید بود که بدون توجه به هر چیزی آن را از سر گذرانید. زمان‌هایی را تجربه خواهید کرد که کندتر از سایرین است و این معمولاً در ابتدای راه‌اندازی اتفاق می‌افتد، اما زمانی که یک پایگاه مشتری قوی داشته باشید، با گذشت زمان شاهد افزایش درآمد خود خواهید بود. اگر در زندگی اهدافی تعیین می کنید یا رویاهایی دارید، تجربه من این است که وقتی اهداف جدیدی تعیین می کنید، قانون جذب ایده های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد تا به هدف و رویاهای خود برسید. آیا تمرین قانون جذب (https://www.drgilaki.com/questions/question/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%9F) برای کسی که عاشق من می شود، او را مجبور می کند که عاشق من شود، آیا این به اراده آزاد آن شخص نیاز دارد، آیا او را به گونه ای دستکاری می کند که عاشق من شود، می خواهم واقعاً عاشق من شود. اینکه کسی را مجبور کنم دوستم داشته باشد، آیا قانون جذب یک طلسم است؟ اگر نگاهی به نامه فروش فیلم Mind Movies بیندازید، بلافاصله خواهید دید که وعده های زیادی در مورد ایجاد یک زندگی ایده آل برای خود داده شده است.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما