MG Motor India “MG eXpert” را برای بهبود تجربه خرید آنلاین راه اندازی کرد


MG Motor India پلت فرم دیجیتالی اکتشاف خودرو خود را “MG eXpert” در 16 فوریه راه اندازی کرد. پلتفرم تازه راه اندازی شده به مشتریان MG امکان کشف محصول و تجربه خرید کمکی را به صورت آنلاین ارائه می دهد.

این شرکت گفت که MG eXpert با استفاده از مداخله انسانی و فناوری واقعیت افزوده (AR)، چندین نقطه تماس از آسایش خانه‌هایشان، طیف کاملی از تعاملات انعطاف‌پذیر و راحت را برای یک تجربه خرید جامع برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.

گاوراو گوپتا، مدیر ارشد بازرگانی MG Motor India گفت، در دو سال گذشته تغییری در رفتار مصرف‌کننده با انعطاف‌پذیری و نیاز به سهولت انجام کارها در زمان خود در اولویت قرار گرفته است، همراه با گرایش ذهنی آنها به سمت الکترونیک. -تجارت

همچنین بخوانید: شاسی بلند جدید ماهیندرا اسکورپیو با ظاهری اسپرت تصور می شود: عکس را بررسی کنید

گوپتا در این باره گفت: «ما همچنین احساس کردیم که فناوری تا حد زیادی تکامل یافته است که باید بتوانیم خودمان را در مورد اینکه چه چیزی می‌توانیم برای مشتری به ارمغان بیاوریم، به چالش بکشیم، از منظری که مشتری چگونه می‌تواند با محصول ما تعامل داشته باشد.» ایده پشت آوردن MG eXpert.

او گفت که از طریق این پلتفرم علاوه بر نگاه مجازی به خودرو، مشتریان می‌توانند جنبه‌های کلیدی سفر خرید خودرو مانند قیمت در جاده، تاریخ تحویل مورد انتظار، مقایسه انواع مختلف را دریافت کنند، بنابراین تجربه نمایندگی را به‌طور موثر به خانه می‌آورند. وی افزود، علاوه بر این، مشتریان می توانند یک تست رانندگی را در نزدیکترین نمایندگی خود رزرو کنند.

گوپتا گفت: «این (MG eXpert) اکنون آماده عرضه به بازار است و در نهایت در چند هفته آینده ما آن را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در سراسر هند عرضه خواهیم کرد. MG eXpert بر اساس ابزار مدیریت تجربه Eccentric Engine، محتوای صوتی و تصویری را برای ارائه یک کاوش یکپارچه محصول گرد هم می‌آورد و شکاف بین تعامل مجازی و رو در رو را پر می‌کند.

وارون شاه، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Eccentric Engine گفت: «مدیر تجربه جدید ما فرصت‌های گسترده‌ای را برای شریک ما MG Motor و شرکای نمایندگی آنها فراهم می‌کند تا با تغییر ماهیت تعامل، تعاملی بی‌نظیر با مشتریان خود ایجاد کنند.

با ورودی های PTI

تلویزیون زنده

#لال
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم