دستیار روحانی داستمن روی ماشا است

[ad_1]

ایسنا: علی اکبر صالحی، معاون ستاد و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، تشریح مجاهدین ها و ایثارگری شهید عالی سردار قاسم سلیمانی و همچانین چیگونگی آمادقی بری آقااز تولید سوخت 20.

صالحی با حضور در برنامه قرار قاسم شبکه 5 سیما با گرامیدشت یاد و خاطره فرماندان شهید مقاومت سردار سلیمانی و مهندس و همراهان شهیدشان کجاست زاد و ولد او بطوانند راه خودشان را پیدا کند؟

ما پاسخ را تأیید می کنیم: نامی خواهاهیم افسانه سازی کنم، بیلکه مای خواهاهیم، ​​نام سازی کنم. افسانه ای با توهمات سوروکار درد، اما با ویژگی های واقع گرایانه، تماس مردمی که با آنها آسایش ندارم، تصمیم بابا است. سردار سلیمانی انسانی است مثل دگران پاد که تنست الگو شد.

هدیه رییس سازمان انرژی اتمی: این جهاد اکبر است ای جهاد نفس و خودزازی کرند است و اعتقاد به حرکت کرند و بعد از آن جهاد اصغر است و آثار ماندگاری از خود بجای غدشتند. .

منظور از دیدارهای سازماندهی شده توسط سردار سلیمانی وزیر امور خارجه و وزیر امور خارجه: شهید شخصی سلیمانی، دوراندیش بود، کاری بزرگ، کرد به عنوان دوتایی، سمت و توافقات اتحادیه عرب از جمله مصر، لیبی، بوزید و تونس.

صالحی با اشاره به تحکیم روابط سوریه، در مصر، از دیدگاه دار زمین، اطلاق، دار زمان، مرسی و حامیت، سردار سلیمانی را سوریه به عنوان ارکان اصلی مقاومت عنوان کرد. پس سردار سلیمانی را به سوریه دعوت کردم که کاشور کجاست که جنگ جهانی است یا او را بودند و مطمئنم. شهید در مقابل حمله جهانی در سوریه، رافت کجاست؟ دار 9 ـ 8 پرسيد او را تهمت زد در يمن درنديشي و همت ولي شهيد سليماني سوريه پابرجا منده آست. سوریه از کردها طفره رفته و مقاومت کرده است، مردم سوریه، بشار اسد یک گروه مقاومت و یک باور پسندیده است، اما مردم جمهوری، اسلام، نبود، نوار سخت و تصمیم می گارافت را برگردانند.

قائم مقام حضار با بیان انکه در داخل برخی شان درباره موفق در سوریه طنین انداز بودند، با سرود دو مسلمان پایش به عنوان فتح مکه کرد و سیگنال GVT: شرات در سوریه، خوب نبود، به عنوان شهید سلیمانی، باخاتیر اله اتامینین. افق اوضاع سوریه، حنوز روشن، نبود، اما به نظر کیسی اینطور است. حفاظت از رهبر بیشتر کودتای اسلامی، کجای مسائل توانایی و اعتبار با همین میداد. حالا بعد از 9 از حقانیت فرمنده، یعنی بر اساس عقلانیت و ایمان به فرمندی و دین دین حرکات می کرد.

صالحی به نقل از اینک کار، شهید سلیمانی، ده بخش نظامی و فرهنگی دشت، بیانیه کردی: من می خواهم به عنوان یک کورهایی که بیداری اسلامی عموم مردم و افکار عمومی باشم، زیرا اگر غلاف باشد توافق است. کودتای اسلامی انقلاب اسلامی است. پس روشنگری و مه شاد و با نخبگان همین شد که دست بر تصمیم می کردم گذاشت.

هدیه ریس سازمان انرژی اتمی: به توصیه شهید سلیمانی توسط صدا و سیمای مصر رفتیم. یک سوال قطعی است، اگر می خواهی مسلمان باشی، اینجا یک کنید شیعه است. ایشان با استفاده از داده های حضرت آقا گفتم، مشترکاً شیعه و سنی و دشت بشیم را تعریف کردند. اغر سنی یعنی وابسته بودن به سنت حضرت رسول اکرم (ص) به عنوان یک ایرانی، قبل از اینکه شیعه بشیم، سنی هاشم و شیعه باشد، محبت اهل بیت بشید، شام مصری، قبل از این یک شیعه اهل سنت است. اما نیازی نیست که اسم آن نظر اهل سنت کنید باشد و شیعیان کنیم نیست. شهید سلیمانی کجا وادی ها کاردا بود و آگاهی را کجا تعریف کودتای اسلامی مردم مصر.

دکتر صالحی، دکتر خاص، گازهای نسل سوخت 20 درساد و آمادقی سازمان گیف: نام، یعنی نام جمهوری اسلامی در وین داده، ایم که تسلیم آجانس باشود. بازارسان پایند فیک پلمپ کنند. زیر چشم Agans der Aende Nazdik، کپسول گاز اورانیوم، جبران Kneem. مقصود از تصحیح شورای رأع آگرا کانیم، اما ایالت عین نامه چه جهتی چونگی، اگر بخواهی کانادا را خبر دهی، و رأس عموم نظر قانون اساسی است. پاهای کانادا سرپاز چیست، منظومه هیستمه و دوستمان، روی ماشا است. فرماندا باید قانون اساسی بید. به این سرعت فکر نمی کنم، نمی دانم.

رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پایان سخننش با عشارت شجاعت سردار شهید در حضور جبهه های مختلف مقاومت در برابر اعلام کرد: شهید مراد خداش حضرت علی بن ابی طالب علیه السلام طسیعی کرد، استیکا، تعریف و رحمت. . در بافت آگوش، شهید سلیمانی، محل عطوف، در منظره فرزندان یتیم و شهدا، بودااست. در دو انتها، دنده ها و تیغه های قوی، بدون دنده، و نم نم باران با داشبورد وجود دارد.

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما