خط امتحان شورای استخدام راه آهن-NTPC: آقا پاتنا خان کیست که به خاطر تحریک خشونت رزرو شده است؟


پتنا: مقامات بیهار FIR را علیه یوتیوب خان سیری محبوب و پنج معلمی که در پی اعتراضات خشونت آمیز بر سر بحث و جدل بر سر نتایج آزمون های رده های مردمی غیر فنی شورای استخدام راه آهن (RRB NTPC) به خشونت دامن زدند، ثبت کرده اند. پتناس.

این مرد، خان سر، در پاتنا مستقر است و داوطلبان را برای امتحانات رقابتی راهنمایی می کند. او به تحریک خشونت در تظاهرات خشونت آمیز حامیان در روز دوشنبه در پتنا متهم شده است.

بر اساس این اطلاعات، FIR علیه خنی و پنج نفر دیگر تحت چندین بخش از قانون مجازات هند در ایستگاه پلیس پاتراکار ناگار ثبت شده است.

FIR می‌گوید که از این اظهارات و کلیپ‌های ویدئویی موجود در اختیار پلیس مشخص است که “آشوب دانش‌آموزی با صاحبان مؤسسه مربیگری توطئه‌ای را برای انجام خشونت‌های گسترده در پاتنا برای تهدید نظم و قانون طراحی کرده بود.”

کسانی که به دنبال کار بودند، خطوط راه آهن دهلی نو-کلکته را مسدود کرده بودند و برخی دیگر در ایستگاه های راه آهن آرا و شریف در بیهار تظاهرات کردند. گفته می شود که صدها معترض خشمگین قطار بیهار آررا را آتش زدند.

با توجه به اعتراضات در بیهار و UP، راه آهن معاینات NTPC و سطح 1 خود را در روز چهارشنبه به حالت تعلیق درآورد. در حالی که صدها کاندیدا در برخی ایالت ها تجمع می کنند و ادعا می کنند که در این روند بی نظمی وجود دارد، اشوین وایشناو وزیر راه آهن اتحادیه اروپا خواستار تخریب اموال عمومی شد و اطمینان حاصل کرد که شکایات آنها اصلاح می شود.

تعلیق معاینات و اظهارات وزیر در برخی زمینه ها در مقایسه با تصمیم قبلی برای ممنوعیت نامزدهای دخیل در خرابکاری، گامی تلقی می شود، زیرا انتخابات در پنج ایالت، از جمله اوتار پرادش که از نظر سیاسی حیاتی است، قریب الوقوع است.

وایشناو در یک کنفرانس خبری گفت: “من به مشتاقان می گویم که این دارایی خودشان است. چرا آنها چیزی را که مال آنهاست تخریب می کنند؟ با این حال، مقامات روند قانونی را در صورت آسیب دیدن اموال عمومی دنبال می کنند.”

وزارت راه آهن همچنین کمیته ای بلندپایه به ریاست دیپاک پیتر گابریل، مدیر کل روابط صنعتی وزارت راه آهن برای بررسی شکایات نامزدها تشکیل داد.

منابع می‌گویند که راه‌آهن با اعتراضات دو روزه جویندگان کار در پرایاگراج، اوتار پرادش و ترس از گسترش این کمپین به سایر نقاط کشور به دلیل کمپین‌های تهاجمی کاندیداها در رسانه‌های اجتماعی، متزلزل شد.

تلویزیون مستقیمShirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان